المنت وکیوم

خرید المنت وکیوم

میخواهیم در این مبحث شما را با المنت وکیوم آشنا کنیم. اما اول از همه بهتر است به طور جداگانه به توضیح المنت وکیوم و سپس به مفهموم و کاربرد و … المنیت وکیوم بپردازیم. همان طور که میدانید المنت ها نقش بسیار اساسی را در وسایل خانگی دارند. همچنین ویژگی های منحصر به فرد وکیوم باعث شده است که از آن ها در انواع  صنایع های مختلف بهره بگیرند. البته این نکته مهم فراموش نشود که استفاده از المنیت سبب پیشرفت در خیلی ازصنایع داخلی شده است.

بعد از تولید شدن اولین المینت های وکیوم، تقاضا برای استفاده از آن ها در صنایع های مختلف بسیار ارتقا پیدا کرد و همچنین در حال حاضر در بسیاری از محصولات گوناگون ازاین المینت بهره میبرند.

تعریف المنت

المنت ها ، یک رشته سیم نیمه رسان هستند که قدرت جریان الکتریکی بسیار بالایی را دارند. علاوه بر این نیز خواص داغ شوندگی زیادی را دارا هستند، به دلیل این که سیم های معمولی در برابر جریان قوی الکتریکی قوی ذوب، خواهند شد اما یک نکته جالب این است که المنت ها دربرابر آن مقاومت کافی را دارند.

حتما از خودتان میپرسید دلیل این همه مقاومت بالای آن ها چیست؟؟ پاسخ شما این است که، علت اصلی و مهم مقاومتی، جنس اصلی آن ها به حساب میاید. المنت ها معمولا از نیکروم، نیکل و همچنین کروم تولید میشوند که در گونه ها و انواع مختلفی به بازار عرضه میگردد و افراد زیادی در طی روز از آنها بهره میبرند، به دلیل این که در اتو، سشوار و … استفاده میشود.

تعریف وکیوم

به عملیات فشار مکش و ایجاد خلا  وکیوم گفته میشود. به عبارت دیگر تعریف وکیوم را این گونه هم میشود گفت؛ به برداشتن گازها، مایعات و یا هر چیز دیگری از یک سطح و یا یک حجم مشخص در حالی که فشار و حجم از فشار و حجم محیط کمتر باشد را وکیوم میگویند. البته این را بدانید که این مراحل توسط دستگاه و روش های خاص خود مورد استفاده قرار میگیرد.

جالب است بدانید، در گذشته به وجود خلا استفاده از آن هیچ اهمیتی داده نمیشد، اما در حال حاضر و امروزه، بسیاری از موارد خلا مورد استفاده قرار خواهد گرفت. همچنین این مسئله سبب شده است که بسیاری از صنایع به صورت خیلی تخصصی به سمت تولید المنیت وکیوم بروند و این تولید تخصصی مانند قلب انسان که دارای اهمیت زیادی است این هم قلب عملیات، به حساب میاید.

شماره ها ارتباطی

آدرس دفتر مرکزی :

تهران، میدان امام خمینی، لاله زار جنوبی، پاساژ ادیسون، طبقه اول، پلاک 46

کاربرد المنت وکیوم

تعریف المنت وکیوم

در بالا اول از همه تعریفی از المنت را برای شما گفتیم و در ادامه آن گذری زدیم به تعریف وکیوم. الان هم نوبت ترکیب این دواست.

المنت وکیوم ابزاری محسوب میشود که میتواند سطح یک دما را به 750درجه سانتی گراد برساند.این دمای بالا یکی از مزیت های المنیت وکیوم به شمار میرود. همان طور که میدانید مکان هایی مانند تولید کنند. اما باید بدانید که المنت وکیوم به خاطر خواص وکیومی که دارد به طور راحت قادر است این دما را تولید کند و در برابر آن مقاومت کافی را داشته باشد. المنت وکیوم از جنس سرامیک است، همچنین به صورت تابشی عمل میکند. 

فواید المنت وکیوم

المنت وکیوم، مانند دیگر المنت ها دارای فواید منحصر به فرد خود هستند.  در ادامه به چند مزایای این المنت میپردازیم. ما را همراهی کنید.

 • توانایی داشتن ارائه آن با انواع ترموکوپل ها
 • به دور از هرگونه الودگی زیست محیطی
 • بدون خطر و آسیب برای انسان
 • بالا بردن دما به راحتی تا 750 درجه سانتی گراد
 • در ابزارهای اولیه با کیفیت بالا
 • دارای مقاومت بالا در برابر انواع حرات ها

المنت های وکیوم در کجاها مورد استفاده قرار میگیرد؟

با گذشت زمان و پیشرفت تکونولوژی، استفاده از این نوع المنت بسیار زیاد گسترش پیدا کرده است و همچنین بسیاری از صنایع از این المنتبا گذشت زمان و پیشرفت تکونولوژی، استفاده از این نوع المنت بسیار زیاد گسترش پیدا کرده است و همچنین بسیاری از صنایع از این المنت بهره میبرند. یک نکته جذاب این است که صنایعی که از این نوع المنت استفاده میکنند، با کمترین هزینه است.  در ادامه مطلب مواردی که از آن از المنت وکیوم بهره مند میشوند را برای شما نام میبریم. ما را تا آخر همراهی کنید.

 • مراحل تولید کاشی و سرامیک
 • صنایع چوب
 • صنایع انواع بسته بندی
 • ریخته گری
 • در صنایع دارو سازی

موارد بسیار زیادی است که نام ببریم، ولی ما برای شما مهم ترین آن ها را نام بردیم. برای این که اطلاعات شما بیشتر بشود و اگر خواستید از این المنت ها خریداری کنید، به شما پیشنهاد میکنیم به وب سایت شرکت تکنو المنت صنعت سری بزنید و از آن دیدن کنید. به طور فوری سفارشات شما را بعد از 24 ساعت به هر آدرسی که در سایت ذکر کردید، تحویل میدهند.

پایان

در مطالب بالا  توضیحی از المنیت وکیوم دادیم و بعد از آن  به فواید و کاربرد آن ها پرداختیم. امیدوارم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. فراموش نکنید، سایت گروه تکنو المنت صنعت را مشاهده کنید.

قیمت المنت وکیوم

برای دریافت قیمت المنت وکیوم با ما در گروه تکنو المنت صنعت از طریق راه های ارتباطی قرار داده شده در ارتباط باشید.

شماره ها ارتباطی

آدرس دفتر مرکزی :

تهران، میدان امام خمینی، لاله زار جنوبی، پاساژ ادیسون، طبقه اول، پلاک 46

برای تماس اینجا کلیک کنید