فروش انواع المنت شیشه ای

خرید المنت شیشه ای

حتما درهمین اول برایتان سوال پیش خواهد آمد که المنت چیست؟ در ادامه به سوال شما پاسخ داده میشود.

استفاده از انواع المنت ها برای مصارف گوناگون باعث تنوع در ساخت آن ها شده است. المنت ها وسیله هایی هستند که وظیفه تبدیل انرژی های الکتریکی به انرژی گرمایی را به عهده دارند. استفاده از این المنت ها برای مکان هایی که سوخت برای گرمایش منزل در هوای سرد وجود ندارد، سبب شد تا کم کم  از انواع مختلف آن ها در مکان های مختلف استفاده شود.

در ادامه میخواهیم شما را با پرکاربرترین المنت در بازار آشنا کنیم که این نام این المنت، المنت شیشه ای است. ما را تا آخر مبحث همراهی کنید.

المنت شیشه ای، همان طور که از اسم آن مشخص بوده به صورت شیشه ای بوده و این نوع المنت از چند آلیاژساخته شده که همانند فنرداخل شیشه هایی با قطره های مختلف قرار گرفته است. جنس شیشه های این المنت شیشه ای باید طوری باشند که وقتی حرارت المنت بالا رفت به هیچ عنوان نشکند، معمولا جنس این نوع المنت ها را از  دو مدل پیرکس و کوارتز نیز مصرف میکنند، به دلیل این که مقاومت حرارتی بیشتری نیز دارند. این المنت ها ویژگی خاص منحصر ب فرد خود را داشته و در انواع و اقسام  این نوع المنت ها، نسبت به انواع  المنت های دیگر از کیفیت حرارت بسیار بالایی نیز برخوردار هستند. تنها نقطه ضعف این المنت ها، شیشه ای بودن آن ها محسوب میشود که ممکن است با کوچک ترین ضربه بشکنند درغیر این صورت طول عمر بسیار بالایی خواهند داشت. ولی  به مزایای المنت شیشه ای میتوان به این موارد اشاره کرد؛ این نوع المنت ها قدرت حرارتی خیلی بالایی دارند و میتوانند حرارت بسیار زیادی را تولید کنند، به دلیل این که این المنت ها، تنها از طریق تابش، گرما را منتقل میدهند و همین مورد سبب میشود بیشتر مورد توجه قرار بگیرند..یکی دیگر از مزایای المنت شیشه ای، از قبل گرم کردن آن است، به دلیل این که در همان استارت اول، گرمایی که میخواهید از آن دریافت خواهد شد.

به دلیل ویژگی ها و مزایا بسیار زیادی که المنت شیشه ای دارد، مشتریان زیادی برای خرید این نوع المنت ها و استفاده از آن ها در محیط های مختلف اقدام میکنند. همچنین موادی که در ساخت المنت شیشه ای به کار رفته سبب شده است تا این المنت ها در توان بالای ورودی نیز کارایی بالایی داشته باشند.

برای خرید المنت های شیشه ای، باید ابتدا اطلاعات کافی را در این زمینه به دست بیاوردید و بعد از آن با شناسایی نیاز خود، برای خرید المنت مورد نظر با قیمت مختلف، اقدام به خرید بکنید.

شماره ها ارتباطی

آدرس دفتر مرکزی :

تهران، میدان امام خمینی، لاله زار جنوبی، پاساژ ادیسون، طبقه اول، پلاک 46

انواع المنت های شیشه ای

المنت های شیشه ای یا به عبارت دیگری لامپ های حرارتی را میتوان به گونه های مختلفی طبقه بندی کرد. علاوه برآن المنت های شیشه ای از نظر رنگ هم با هم متفاوت هستند. دو مدل ازاین نوع المنت که در بازار بیشتر عرضه میشود شامل؛ مدل جیوه دار و ساده که  تفاوت بین آن ها فقط در تابش نور حرارت است. همچنین سرالمنت های شیشه ای، سرامیک های نسوزی قرار دارد که عایقی هستند برای حرارت و به سیم المنت، سیم نسور متصل هستند. همچنین المنت شیشه ای شفاف، پرکاربردترین المنت به شمار میرود.

موارد مصرف المنت شیشه ای

این نوع المنت ها یعنی همان المنت های شیشه ای جز پر مصرف ترین المنتها نیز محسوب میشود. این نوع المنت ها با لامپ های ساده تفاوت دارد، امنت های شیشه ای حرارت زیادی را تولید میکنند ولی لامپ های رشته ای نور بیشتری میدهند. همچنین این نوع المنت به صورت تابشی و گرمایش دهنده مورد استفاده قرار میگیرد و یک نکته جالب که داخل شیشه های کوارتز گازهای هالوژن نیز قرار دارد.

برای اطلاعات بیشتر راجع المینت شیشه ای یا خرید آن، به تکنوالمنت صنعت مراجعه کنید.

کاربرد المنت شیشه ای

همان که در بالا گفتیم المنت شیشه ای، از جمله المنت های پرکاربرد به حساب میاید. البته باید این نکته را بگویم که تمام انواع المنت های شیشه ای کاربرد یکسانی نخواهند داشت. دلیلش را میدانید؟ به دلیل این که انواع المنت های شیشه ای ویژگی های خاص خود را دارند و همچنین هر کدام از آن ها در جاهای مخصوص به خودشان استفاده میشوند.

از مهم ترین کاربرد المنت شیشه ای این است که در بخاری برقی ازآن بهره میبرند. دیگر کاربردی که این المنت دارد، بری خشک کردن رنگ در تونل ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

ترموکوپل

ترموکوپل، یک سنسور تشخیص دما ی ترمو الکتریکی بوده که شامل دو سیم غیر هم جنس است که در یک انتها بهم متصل شدند. ترموکوپل ها دارای انواع مختلفی برای اندازه گیری دما هستند. ولتاژ تولید شده دو سر انتهای ترموکوپل، در حد میلی ولت و رفتار الکترولیکی ترموکوپل، بسته به نوع آلیاژ آن، تابع جدوال استانداردی است.

پایان

در مطالب  بالا المینت شیشه را به شما معرفی کردیم. برای خرید، سفارش یا حتی اطلاعات بیشتر حتما به وب سایت گروه تکنو المنت صنعت سری بزنید. 

شماره ها ارتباطی

آدرس دفتر مرکزی :

تهران، میدان امام خمینی، لاله زار جنوبی، پاساژ ادیسون، طبقه اول، پلاک 46

برای تماس اینجا کلیک کنید